fbpx
077-7080918

תקנון האתר והמכללה

ברוכים הבאים לאתר ליאן-המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי ח”פ 515011351, מכללה להכשרה מקצועית ולקורסים לגמולי השתלמות לעובדי מדינה והמגזר הציבורי, למעט עובדי הוראה (להלן: “מכללת ליאן” או “המכללה”).

אנו שמחים שבחרת לבקר באתר האינטרנט שלנו ולהשתמש בו. כל הגולשות והגולשים רשאים להשתמש באתר האינטרנט של המכללה בהתאם לתנאים ולהוראות הכתובים בתקנון זה.

המכללה פועלת באמצעות כתובת האתר icpd.co.il ובכל כתובת נוספת שתבחר להשתמש בה לדפי נחיתה ולאתרים נוספים (להלן: “האתר”).

עצם הכניסה לאתר והשימוש בו ובשירותי המכללה מהווים הצהרה מצדך כי קראת את התקנון וכי את/ה מסכים לכל תנאיו והוראותיו (להלן: תנאי השימוש) ולמדיניות הפרטיות באתר זה, וכן להנחיות עתידיות שהמכללה תציג באתרי האינטרנט שלה ובדפי הנחיתה.

המכללה רשאית לערוך שינויים בתקנון זה מעת לעת ומחובתך לקרוא את התקנון טרם גלישתך בכל פעם שתיכנס לאתר.

אנא קרא תקנון זה בעיון רב.

התקנון מאגד בתוכו את זכויותיך והתחייבויותיך בשימוש באתר ובשירותים הניתנים באמצעות מכללת ליאן, אי לכך תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין המכללה. אם אינך מסכים לתנאים המופיעים בתקנון ובמדיניות הפרטיות אתה מחויב להימנע באופן מידי מלהיכנס לאתר המכללה.

 

השירותים הניתנים באתר ובמכללה

מכללת “ליאן-המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי” היא ארגון רב תחומי המקיים קורסים, סדנאות והרצאות להכשרה מקצועית, לקידום ולפיתוח מקצועי. מטרת המכללה  היא להכשיר את הלומדים ולסייע להם במימוש הפוטנציאל האישי שלהם.

מכללת ליאן פועלת באישור ובפיקוח משרד החינוך בתחום גמולי ההשתלמות. הקורסים מיועדים לעובדי מדינה ולעובדי המגזר הציבורי, למעט עובדי הוראה. הקורסים ניתנים באופן פרונטלי בלבד בסניפי המכללה ובפריסה ארצית במשרדי ממשלה ובמוסדות ציבור. למידע על קורסים לגמול השתלמות לחץ כאן.

מבלי לגרוע מהאמור בפסקה הקודמת, מעת לעת יתכנו הנחיות חדשות ממשרד החינוך במסגרתן ניתן יהיה לקיים קורסים מקוונים. ההרשמה לקורסים המקוונים מהווה הסכמה לנהלי משרד החינוך המפורטים בטופס אישור הנהלים בקורסים מקוונים לגמול השתלמות. המכללה שולחת לכל נרשם את הטופס לחתימה לקראת תחילת הקורס, אולם יובהר בזאת כי עצם ההרשמה וההשתתפות בקורס מקוון לגמול השתלמות מחייבת עמידה בנהלי משרד החינוך ונהלי המכללה המפורטים בטופס גם אם הנרשם לא חתם על המסמך בפועל.

המכללה מקיימת גם קורסי הכשרה מקצועית בתחומים שונים באופן פרונטלי ומקוון, מפוקחים ושאינם מפוקחים. למידע על קורסים להכשרה מקצועית לחץ כאן.

ההרשמה לקורסים המקוונים מהווה הסכמה לנהלים המפורטים בטופס הצהרת הלומד בקורסי הכשרה מקצועית מקוונים. המכללה שולחת לכל נרשם את הטופס לחתימה לקראת תחילת הקורס, אולם יובהר בזאת כי עצם ההרשמה וההשתתפות בקורס מקוון מחייבת עמידה בנהלי המכללה המפורטים בטופס גם אם הנרשם לא חתם על המסמך בפועל.

המכללה מאושרת לקיים קורסי הסמכה שונים בפיקוח משרד העבודה.

מחירי הקורסים עתידים להשתנות מעת לעת ויפורסמו על ידי המכללה. המחירים כוללים מע”מ. הנרשמים לקורסים יתעדכנו במחירי הקורסים ובהתאם למבצעים ולהנחות שיינתנו בעת הרשמתם.

שיטות ההוראה במכללה הן פרונטליות ומקוונות. בהתאם לצרכים הלימודיים של הלומדים השיעורים יכללו מצגות, סרטונים, מטלות ותרגולים וכל הנדרש עבור הקורס.

השיעורים המקוונים יתקיימו במועדים ובשעות שייקבעו מראש בעת הרשמת הלומדים לקורסים. בקורסים אלה המרצים ינהלו את השיעור ויאפשרו ללומדים השתתפות פעילה. חלק מהשיעורים המקוונים מצולמים וניתנים לצפייה בכל עת בהתאם לנהלים הקיימים במכללה בקורסים השונים.

בקורסים מקוונים המפוקחים ע”י גורמים חיצוניים (כגון משרד הכלכלה, משרד החינוך וכד’) המכללה מחויבת לשתף את הקלטות המפגשים עם גורמי הפיקוח. לתלמידי הקורס לא תהיינה כל טענות בנושא זה.

בחלק מהקורסים המקוונים המכללה משתפת את הקלטות המפגשים עם תלמידי הקורס והמרצים כחלק מהקורס לצרכי למידה וחזרה על החומר. תלמידי הקורס מיודעים בנושא זה ומתחייבים לשמור על התנהלות הולמת. לתלמידים לא תהיינה טענות בדבר שיתוף ההקלטות מכל סיבה שהיא לרבות פרטיות, והם מבינים שבאחריותם לשמור על פרטיותם ופרטיות בני ביתם במהלך המפגשים.

המכללה מתחייבת שלא לשתף את ההקלטות עם גורמים חיצוניים (שאינם שייכים לקורס או למכללה) מלבד גורמי הפיקוח, אלא באישור כלל תלמידי הקורס.

הרשמה לקורסים פרונטליים וללמידה מקוונת תיעשה באמצעות סליקה בכרטיס אשראי. ניתן לשלם באמצעים אחרים בפנייה ליועץ לימודים מטעם המכללה. הנרשמים לקורסים ימלאו פרטיהם בטופס ההרשמה המקוון, ולאחר תשלום תישלח חשבונית מס לכתובת המייל שתוזן באתר.

המכללה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השירותים הניתנים על ידיה ולשלול זכות הרשמה לקורס או השתתפות בקורס מכל אדם שתבחר וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

באתר זה ניתן לעיין בתוכן הכולל מידע בנוגע לקורסים הקיימים במכללה, למוצרים ולשירותים שהיא מציעה, לרבות מבצעים, הטבות, הנחות ופרטים כלליים בנוגע למכללה.

התכנים המוצגים באתר נועדו לצורכי מידע כללי בלבד ואינם משקפים את מכלול השירותים המוצעים ע”י המכללה, וכמובן אינם משמשים תחליף ליועץ לימודים מטעם המכללה.

התכנים באתר אינם מהווים חוות דעת, המלצה או הצעה לרכישת השירותים, ואין לראות בהצגתם באתר משום הסכמה או התחייבות למתן שירות או מוצר כלשהו.

דיוור פרסומי והודעות

מכללת ליאן מקיימת קשר רציף עם המתעניינים בקורסים שלה ובשירותיה ועם לומדי המכללה ובוגריה. מתן פרטי התקשרות על ידי הגולשים והגולשות באתר האינטרנט או באמצעות יועץ לימודים ואישור למשלוח דיוור והודעות מטעם המכללה, מהווים הסכמה מפורשת לקבלת עדכונים בנוגע לקורסים עתידיים. העדכונים הפרסומיים יישלחו באמצעות דיוור לדואר האלקטרוני, פקסים והודעות לטלפונים הניידים. המכללה תשלח עלוני מידע, ניוזלייטרים, הודעות על מבצעים והנחות והודעות על פתיחת קורסים עתידיים.

ניתן להודיע למכללה בכל עת על סירוב לקבל דיוור והודעות מטעמה. בכל דיוור או הודעה שתישלח תינתן האפשרות לבטל את השירות הפרסומי. מובהר בזאת כי המכללה רשאית לשלוח דיוור והודעות שאינם נחשבים חומר פרסומי למי שהשאיר את פרטיו באתר המכללה או ליועץ הלימודים.

חשוב לנו מאוד שתהיה לך חוויה נעימה בגלישה ובשימוש באתר שלנו ובשירותים הניתנים במכללת ליאן. אם את/ה רואה עצמך נפגע/ת מכל סיבה שהיא, אם יש לך הערה, הצעת ייעול או כל דבר אחר, פני/ה אלינו ונשתדל לתת את המענה המהיר ביותר כדי לסייע לך.

בכל דבר ועניין ניתן לפנות אלינו בטלפון 077-7080918, בפקס 08-8694050 או בדוא”ל (בנושא גמול השתלמות: gmul@icpd.co.il, בנושא הכשרה מקצועית: online@icpd.co.il).

הערות והארות יתקבלו בברכה!

 

מגבלות ואיסורים בשימוש באתר ובשירותי המכללה

 1. אין לעשות שימוש לרעה באתר ובשירותי המכללה, ובכלל זה למטרות לא חוקיות או לא מוסריות.
 2. אין לפגוע באתר ובשירותי המכללה ואין לשבש את השרתים ואת אמצעי האחסנה.
 3. אין להשתמש באתר לצרכים מסחריים מבלי שקיבלת הסכמה לכך מראש ובכתב.
 4. אין לעקוף את אמצעי ההגנה של המכללה לשמירת פרטיותם של גולשי האתר.
 5. אין ליצור ולאסוף מאגר מידע באמצעים אוטומטיים וטכנולוגיים המיועדים לסריקת המידע מתוך האתר.
 6. אין להזיק לאתר באמצעות החדרת קוד, קובץ, תכנה או כל דבר אחר העלול להזיק לאתר על ידי וירוס, באג, סוס טרויאני, “תולעת” (worm), נוזקה (malware), רוגלה (spyware) ועוד.
 7. אין להפר את הוראות ותנאי השימוש באתר.

 

זמינות האתר

מכללת ליאן תעשה כל שביכולתה לספק לגולשות ולגולשים באתר גלישה תקינה, אך מבהירה אין בשליטתה של המכללה למנוע תקלות בכניסה לאתר המכללה. המכללה תדאג שאתר המכללה יהיה זמין בכל עת לשימוש הגולשים והגולשות, אולם זמינות האתר תלויה בגורמים רבים, כגון ספקי אחסון, שרתים, רשתות תקשורת, ספקי שירותים ועוד. המכללה לא תהא אחראית לנזקים שייגרמו לאף אדם עקב כל שיבוש, תקלה או הורדת האתר מהמרשתת (רשת האינטרנט).

כדי להיכנס לאזור האישי באתר יש להגיש את מסמכי ההצטרפות ולקבל שם משתמש וסיסמה לאתר.

 

סיכונים עקב חיבור למרשתת (רשת האינטרנט) והשימוש בה

מכללת ליאן מקפידה מאוד להגן עד כמה שניתן מפני סיכונים הטמונים במערכות המחשוב וברשת האינטרנט, יחד עם זאת אין ביכולתה למנוע לחלוטין חדירה של תכנות או פעולות מזיקות שיכולות לפגוע בפרטיותך ובכלל זה וירוסים, באגים, סוסים טרויאנים, “תולעת” (worm), נוזקה (malware), רוגלה (spyware) ועוד. ידוע שגורמים עוינים יכולים לפרוץ למאגרי המידע, לשרתים ולמחשבים ולגנוב מידע ולחבל במזיד באתר המכללה.

 

חסימת גישה לאתר, לתכנים ולשירותי המכללה

מכללת ליאן רשאית למנוע המשך לימודיהם של תלמידים מסיבות של אי הסדרת תשלום, אי עמידה בנהלי הקורס כפי שהוגדרו ע”י משרד החינוך, התנהגות אלימה ו/או מאיימת, גניבה, גרימת נזק לרכוש המכללה, שימוש בסמים במתקני המכללה או פעילות בלתי חוקית.

 

אופן ההרשמה וההשתתפות בקורסים

ניתן להירשם באופן מקוון דרך האתר, או בטלפון במספר 077-7080918.

תהליך ההרשמה לקורס כולל:

1. מילוי טופס הרשמה – ניתן למלא את הטופס טלפונית עם נציג או עצמאית דרך האתר. כדי להירשם באתר יש ללחוץ על כפתור ההרשמה ליד הקורס המבוקש ובסל הקניות שייפתח לבחור “עבור לתשלום”. שימו לב, ניתן להירשם לקורס אחד בכל פעם.

2. מילוי פרטי אשראי – לאחר ההרשמה המשתמש יועבר לטופס פרטי אשראי מאובטח ומוצפן של מערכת סליקת אשראי חיצונית מבית ריווחית. כדי להשלים את התהליך המשתמש יתבקש לאשר את התשלום בSMS. בשלב זה עדיין לא ייגבה התשלום, אולם העסקה תופסת מסגרת אשראי.

3. קבלת הודעת פתיחה מהמכללה – כאשר תתגבש קבוצה מינימלית המאפשרת פתיחת הקורס, המכללה תעדכן את הנרשמים בהודעה רשמית בוואטסאפ. במקרה בו לא ייפתח הקורס המכללה תעדכן על ביטול ולא ייגבה תשלום מהלומד.

4. גביית התשלום ע”י המכללה – לאחר עדכון הלומד על פתיחת הקורס המכללה תבצע גביה.

 

מדיניות התשלומים והביטולים

הרשמה לקורס מהווה הסכמה למדיניות התשלומים והביטולים.

ניתן לשלם באשראי ובהעברה בנקאית. עובד שהמעסיק משלם עבורו יעביר הזמנת רכש. מידע נוסף על אפשרויות התשלום ניתן למצוא כאן.

קופונים והנחות מיוחדות תופסים בתשלום באשראי בלבד.

המכללה תחייב רק את הלומדים שנרשמו ראשונים לקורסים עד לכמות הלומדים המאושרת על ידי משרד החינוך. לומדים שיירשמו באיחור או לא יוכלו להצטרף לקורסים שנרשמו אליהם, ינותבו לקורסים אחרים או ימתינו לפתיחת הקורס הבא. לומד שלא יהיה מעוניין להירשם לקורס אחר או להמתין לקורס הבא, לא יחויב בתשלום.

בעת הרשמתך לקורס ייגבו ממך דמי הרשמה הכלולים בעלות הקורס. בכל מקרה של ביטול קורס מכל סיבה שהיא לא יוחזרו לך דמי ההרשמה. עלות דמי ההרשמה משתנה מקורס לקורס ותעודכן בהתאם להחלטתה הבלעדית של המכללה.

תשלום באשראי באתר

כחלק מאמצעי האבטחה שאנו נוקטים כדי לשמור על פרטיך האישיים ועל פרטי האשראי שלך מוגנים, בסיום הרשמתך לקורס חברת האשראי תשלח לך הודעת SMS לאישור העסקה. ההודעה תישלח למספר הטלפון שלך המעודכן אצל חברת האשראי/הבנק שלך.

במקרים של טלפון כשר (ללא קבלת הודעות SMS), לא ניתן יהיה לאשר את העסקה ולכן עבור לומדים בעלי טלפון כשר ההרשמה דרך האתר תהיה בלתי אפשרית. לומדים בעלי טלפון כשר יפנו למכללה בטלפון 077-7080918 ויסדירו את התשלום בדרך אחרת.

תשלום שאינו באשראי

במקרים חריגים המכללה תאשר תשלום שאינו באשראי. במקרה כזה על הלומד להשאיר פרטי אשראי לביטחון כדי לשמור לעצמו מקום בקורס. המכללה לא תחייב את הלומד באשראי ותמתין להסדרת התשלום על ידו בזמן סביר. במקרה שהלומד לא ביצע את התשלום עד למועד פתיחת הקורס בפועל, המכללה תגבה את שכר הלימוד באשראי באמצעות הפרטים שהושארו לביטחון.

המכללה מבססת את החלטה בעניין פתיחת קורס על כמות הרשומים לקורס, ולכן כל ביטול של הרגע האחרון או אי הסדרת תשלום עבור הקורס גורמת להפסדים כספיים עבור המכללה. המכללה שומרת לעצמה את הזכות לגבות את שכר הלימוד במלואו מכל לומד אשר נרשם לקורס ולא הסדיר תשלום עד למועד פתיחת הקורס בפועל, גם אם הלומד לא השתתף בקורס כלל.

ביטול הרשמה לקורס

ביטול הרשמה לקורס ייעשה בכתב בלבד. ניתן להגיש בקשה לביטול בתנאי שלא התקבלה עדיין הודעה על פתיחת הקורס. לאחר הודעת הפתיחה לא ניתן לבטל הרשמה ולא יוחזר התשלום. יובהר בזאת כי קיום הקורס תלוי במספר מינימלי של נרשמים ולכן ביטולים של הרגע האחרון מהווים פגיעה במכללה ובלומדים האחרים.

בקשה לביטול הרשמה תישלח באמצעות טופס הגשת בקשה לביטול. המכללה תבחן את הבקשה ותעדכן את המגיש בהחלטתה בהתאם למדיניות הביטולים המפורטת במסמך זה.

 • במקרה של ביטול הרשמה עד 14 ימים לפני מועד תחילת הקורס, לא יחויב שכר הלימוד, למעט דמי ההרשמה לקורס.
 • במקרה של ביטול הרשמה לאחר 14 יום ועד 7 ימים לפני מועד תחילת הקורס, יחויבו 50% מדמי הקורס.
 • במקרה של ביטול הרשמה לאחר 7 ימים לפני מועד תחילת הקורס, לא יהיו החזרי תשלום גם אם הלומד/ת לא הגיע לשיעורים כלל.
 

אי פתיחת קורס מצד ליאן – המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי בע”מ

מכללת ליאן שומרת לעצמה את הזכות שלא לפתוח קורס עקב מיעוט נרשמים או מכל סיבה אחרת. במקרה שלא ייפתח קורס, לא ייגבו התשלומים מהנרשמים עבור הקורס, ואם גבתה המכללה תשלום, יוחזר התשלום במלואו, לרבות דמי ההרשמה.

מדיניות הפרטיות

מכללת ליאן מכבדת את פרטיותו של כל אדם ובכלל זה את פרטיותם של הגולשים באתר ושל לקוחותיה מקבלי השירותים, והיא מחויבת להגן על המידע האישי המשותף באתר המכללה ובשירותיה. בכל הנוגע לאיסוף מידע ולשימוש בו עליך להכיר את המדיניות ואת הנהלים של מכללת ליאן. מטרת מדיניות הפרטיות של המכללה היא להסביר לך את נוהלי המכללה לעניין פרטיות המשתמשים וכיצד המכללה מטפלת במידע שנמסר לה על ידיך.

 למען הסר ספק, מידע אישי ייחשב עפ”י הגדרתו בחוק. מידע שייאסף מהרשת כמידע לא מזוהה ישמש את מכללת ליאן, והמכללה תהא רשאית לעשות בו שימוש  ללא כל מגבלה.

לקריאת מדיניות הפרטיות לחץ כאן.

עם קריאת מדיניות הפרטיות את/ה מצהיר/ה שכל מהמידע שיימסר על ידיך יימסר מרצונך החופשי, ואתה מסכים שהמידע שמסרת יישמר במאגרי המכללה, וזאת כדי שנוכל לספק עבורך את השירותים הנדרשים.

 

אבטחת מידע פרטיות

מכללת ליאן מצהירה בזאת כי לא תחשוף כל מידע אישי שנמסר לה על ידי הגולשים והגולשות באתר ולא תעביר אף מידע לצד ג, לרבות פרטים ונתונים אישיים, פרטי כרטיסי אשראי, אלא בהוראת בית המשפט. המכללה לא תעשה שימוש בפרטים האישיים שנמסרו על ידי הגולשים והגולשות למטרות שיווקיות ללא רשותם.

מכללת ליאן נוקטת אמצעי זהירות המקובלים כדי לשמור על פרטיות וסודיות המידע שנמסר לה. במקרים שאינם בשליטתנה או הנובעים מכוח עליון לא תהיה המכללה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם לאף אדם אם המידע יאבד או שייעשה בו שימוש לא מורשה

האתר עומד בתקן PCI-DSS אבטחת כרטיסי אשראי המסופק ע”י סליקה חיצונית.

 

זכויות קניין רוחני

האתר, התכנים בו, מודעות הפרסום, שירותי המכללה ובכלל זה ההרצאות, המצגות, חומרי הלימוד, התרגילים והמבחנים, הקלטות השיעורים וכל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר (ביחד: “הקניין הרוחני”) הם רכושה של המכללה ובבעלותה.

אין להעתיק, לשכפל, לשנות, לעבד, להפיץ ,לפרסם, לשדר, למכור, להשכיר, להציג בפומבי או להשתמש בכל דרך אחרת במידע או בכל אמצעי לרבות אמצעים ממוחשבים, מכאניים, אלקטרונים, אמצעי צילום ועוד הן על ידך והן על ידי צד ג’, אלא אם כן נתנה לכך המכללה הסכמה מפורשת מראש ובכתב. אף הוראה בתנאי השימוש באתר ובשירותיו אינה נחשבת ויתור על קניינה הרוחני של המכללה.

 

דין וסמכות שיפוט

תקנון זה נכתב על פי דיני מדינת ישראל, ולכן בכל פרשנות, מחלוקת או סכסוך יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית תהיה לבית המשפט המוסמך בירושלים.

 הצהרת הנגישות

מכללת ליאן רואה חשיבות עליונה בהנגשת סניפי המכללה ובהנגשת אתר המכללה לטובת בעלי מוגבלויות מתוך הבנה שערך השוויוניות הוא ערך עליון בעינינו.

למידע נוסף על נגישות סניפי המכללה, למי ניתן לפנות בנושא נגישות ועוד היכנסו לעמוד הצהרת הנגישות.

הנגשת אתר האינטרנט

אתר האינטרנט של מכללת ליאן מונגש בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998).

אנו מאמינים בשוויון מגדרי, לכן הפנייה נעשית גם לזכר וגם לנקבה. במקום שבו נעשה שימוש בלשון זכר, הפנייה מיועדת לשני המינים.

עודכן לאחרונה 23/07/2023

0
  0
  סל הקניות
  סל הקניות ריק

  מכללת ליאן לא תקיים לימודים עד להודעה חדשה (גם לא בזום)

  אנחנו מבקשים לחזק את תלמידינו, עובדינו וסגל המרצים בימים קשים ובלתי נתפסים אלה.
  לבנו עם משפחות הנרצחים, החטופים, הנפגעים והנעדרים.
  המכללה עוצרת בזאת את כלל הפעילות הלימודית והמנהלית. בשל מחסור בעובדים המכללה תיתן מענה לפניות דחופות בלבד.
  כשיתאפשר לחזור לשגרה, המכללה תעשה כמיטב יכולתה לסייע לכלל הלומדים לסיים את הקורסים, ותפנה למשרד החינוך לקבלת הקלות או להשלמות עבור לומדים שנבצר מהם לסיים את הקורסים.