קבלן רשום 131

קורס
קבלן רשום 131

קבלנות שיפוצים היא תת ענף של קבלנות הבניין. אנשי המקצוע בענף זה משתלבים בעבודות רבות בתחום השיפוצים, שכן לרוב עבודות השיפוץ רבות יותר מעבודות הקמה ובנייה מהיסוד.

קורס קבלני שיפוצים (הידוע גם כקורס קבלני 131) מיועד לבעלי ניסיון מעשי בתחום השיפוץ והבנייה המעוניינים לרכוש ידע מקצועי, מקיף ועדכני.

 

הקורס מהווה הכנה למבחני ההסמכה של משרד הבינוי והשיכון. העוברים את מבחני ההסמכה רשאים להירשם כקבלנים מורשים ברשם הקבלנים. 

השאר פרטים ובדוק את זכאותך לרישום בפנקס הקבלנים

קורס קבלן רשום 131

למה זה כדאי לי?

רישיון תעסוקתי

אנשים רבים מעדיפים להעסיק בעל מקצוע איכותי, מיומן ובעל רישיון תעסוקתי על פני לנהל את פרויקט השיפוץ בעצמם. לכן הביקוש לבעלי מקצוע מוסמכים בתחום זה גבוה

עבודות ריווחיות יותר

העובדים ללא תעודת קבלנות 131 אינם מורשים לגבות עבור עבודת שיפוץ סכום העולה על 43,000 ₪ והמבצעים זאת עוברים על החוק. 

מכרזים ועבודות ממשלתיות

קבלנים מורשים רשאים לגשת למכרזים, לקבל עבודות בנייה ממשלתיות ועוד 

העסקת עובדים

רק קבלן רשום יכול לבקש היתרי עבודה לעובדים זרים

 

ידע

הקורס מקנה ללומדים ידע רחב על חוקים ותקנות, ידע מקצועי על כלל תחומי השיפוצים, בטיחות, תקשורת בינאישית בין לקוחות ועובדים והכנה למבחני ההסמכה של משרד הבינוי והשיכון.

קורסים נוספים שניתן ללמוד אצלנו

ניהול ופיקוח פרויקטים

ההתקדמות וההתפתחות הטכנולוגית בתחום הבנייה יוצרת מציאות בה נדרשים אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לתכנון וניהול פרויקט. מנהלי הפרויקטים אחראים על ניהול הפרויקט על כל שלביו – מהתכנון הראשוני ועד הביצוע הסופי תוך עמידה במגבלות הזמן והתקציב העומדים בפניהם והתבססות על ידע תיאורטי ומעשי.קורס ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה מיועד לעוסקים בענף הבנייה והתשתיות המעוניינים לרכוש ידע והסמכה מקצועית בתכנון, ניהול ופיקוח על פרויקט.

קריאת תכניות בנייה

כל פרויקט בנייה מתחיל בשרטוט שיצר מהנדס או אדריכל. כדי להתחיל בהקמת מבנה, יש צורך לקרוא ולהבין נכון את התכנית ולדעת כיצד לתרגם אותה למעשים בשטח. היכולת לקרוא תכניות היא הבסיס לתחום ניהול הבנייה ולהקמה או עיסוק במבנה. קורס קריאת תכניות מאפשר לאנשי מקצוע בשטח הבנייה להבין את תכנון המהנדסים והאדריכלים ולתרגם זאת לבנייה.

מנעולן מקצועי

ענף המנעולנות מספק תעסוקה רבה לשכירים ולעצמאים כאחד. תחומי האבטחה והמיגון דורשים אחריות גדולה מצד איש המקצוע, שכן המפגש עם הלקוח הוא לרוב בעתות מצוקה, כמו במצבים בהם אנשים נתקעים מחוץ לבתיהם ואף במצבי חירום כגון חילוצים שונים בתאונות דרכים או שכחת ילדים ברכב. בנוסף, מנעולן מעניק שירותי פריצה וחילוץ לדירות, מבנים ומוסדות, שכפול והתאמת מפתחות, תיקון ותפעול סוגי כל המנעולים והדלתות בשוק. לכן חשוב כי העוסקים בתחום יהיו בעלי מיומנויות מקצועיות ברמה גבוהה, יפגינו בקיאות בהיבט המשפטי של טכנאות המנעולים ובעלי תודעת שירות.

נגישות